TVORBAWEBOVÝCH STRÁNEK

Návrh koncepce a grafiky webu,
responzivní design,
Návrh logotypu,
redesign stávajících stránek

Ještě nemáte vlastní webové stránky? Nebo stránky máte, ale zastaralé? Anebo nejsou responzivní a chcete, aby fungovaly dobře i na mobilních zařízeních? Zanalyzujeme, co potřebujete, a navrhneme vám nové stránky, či vám ty stávající přepracujeme.

TVORBA WEBU

  • Návrh koncepce a struktury webu
  • Grafický design webu
  • Kódování a vývoj stránek
  • Zajištění SEO optimalizace

Umíme pro vás vytvořit jak mini web na propagaci konkrétního výrobku nebo služby, tak rozsáhlejší firemní nebo soukromý web. Pokud budete chtít obsah webu sami a často modifikovat, umíme pro vás připravit web založený na redakčním systému. Spolupracujeme s nejlepšími grafiky, proto design webu bude moderní a nadčasový. Grafici pro vás rádi navrhnou i firemní logotyp a vaši firemní identitu.

V případě, že budete potřebovat napsat texty pro web, zařídíme vám vyhotovení textů u copywritera. Spolupracujeme s nejlepšími copywritery, kteří zpracovávají širokou škálu témat.

Responzivní weby

Většina uživatelů webu dnes přistupuje na vaše stránky z mobilních zařízení a responzivita je prakticky nezbytnou. Umíme pro vás vytvořit responzivní web, aby fungoval na všech typech zařízení - jak na notebooku, desktop PC, tabletu, tak mobilním telefonu.

Budete-li chtít, vybereme a zaregistrujeme pro vás vhodnou doménu a zajistíme kvalitní hostingové služby.